TARSO HURTOWNIA

Ogrodzenia modułowe

W ofercie posiadamy dziewięć kolorów melanżowych oraz trzy kolory jednolite.

BRUN

GRÅ

Kolor STERK wyłamuje się z tych ciepłych odcieni dzięki najbardziej zmiksowanej gamie kolorów. Obok tego zestawienia nie da się przejść obojętnie. Pięknie podbije czarne elementy znajdujące się w wykończeniach domu a jednocześnie doda wyjątkowy akcent dzięki odcieniom beżu i brązu

HVIT

MØRK

JORD

SØLV

STERK

SZARY- już od 18,95 zł

*Prezentowane grafiki komputerowe mają charakter poglądowy. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania większej ilości zdjęć produktów. Zdjęcia wykonujemy przy świetle dziennym, czyli w naturalnym środowisku pustaków.

Intensywne kolory melanżowe

Kolor BRUN, KAFFEE, STERK to odcienie dla osób unikających szarości w ich otoczeniu. Te trzy mocne jak beton odcienie należą do grupy ciepłych barw, które podpasują miłośnikom brązowego wykończenia.

Kolor STERK wyłamuje się z tych ciepłych odcieni dzięki najbardziej zmiksowanej gamie kolorów. Obok tego zestawienia nie da się przejść obojętnie. Pięknie podbije czarne elementy znajdujące się w wykończeniach domu a jednocześnie doda wyjątkowy akcent dzięki odcieniom beżu i brązu

1 (8)

KOLOR: BRUN

KOLOR: KAFFE

KOLOR: STERK

Przedstawiona obok sekcja kolorów to melanżowe klasyki dzisiejszych czasów. Kolor GRA to najbardziej popularny odcień od producenta firmy Konekt. Ten czarny melanż znajduje swoich miłośników w każdym zakątku naszego kraju. Nowy model STAL to młodsza siostra koloru GRA, który wpada w szare tony. Oba wyglądają pięknie.

Kolor ROD to element, który przyciąga oko i upiększa otoczenie. Spójrz tylko jak pięknie prezentuje się przy otaczających go szarościach.
Jeżeli lubisz ceglaste odcienie to kolor stworzony dla Ciebie.

KOLOR: STAL

KOLOR: GRA

KOLOR: ROD

Pustak ogrodzeniowy NOX to najciemniejsza opcja w kolorach melanżowych. Niejednolite rozłożenie
kolorów idealnie sprawdzi się dla osób, które marzą o ogrodzeniu w ciemnym odcieniu jednak
obawiają się ewentualnych zabrudzeń na pustaku. Melanżowa czerń NOX zapewnia estetyczne
wykończenie ogrodzenia.

Pustak ogrodzeniowy LUX to najjaśniejsza opcja w kolorach melanżowych. Świetlisty melanż LUX to delikatne odcienie szarości połączone ze sobą. Takie zestawienie kolorystyczne tworzy efekt najbardziej uniwersalny, pasujący do każdego otoczenia domu.

SZARY MELANŻ to najchętniej kupowany kolor pod inwestycje. Sam melanż nie jest mocno kontrastowy dzięki czemu idealnie dopasuje się do otoczenia domu. Ogrodzenie w kolorze szarości sprawdzi się do ciemnego dachu i jasnej elewacji. Ładnie współgra również z brązowymi oknami oraz deską elewacyjną.

KOLOR: SZARY MELANŻ

KOLOR: LUX

KOLOR: NOX

Estetyczne kolory jednolite

To sekcja dla osób, które uwielbiają jednolitość i symetrię. Kolory MORK, SOLV, HVIT dopełniają architekturę domu i ogrodu. Są ulubieńcami dla najbardziej wymagających klientów lubiących prosty i konkretny styl. Pamiętaj jednak, że te odcienie wymagają dodatkowej impregnacji.

KOLOR: MORK

KOLOR: SOLV

KOLOR: HVIT

HURTOWNIA TARSO

Wymiary

Pustaki

01

TARSO HURTOWNIA

Możliwe warianty ułożenia

Pustak betonowy pozwala na swobodę w stworzeniu ogrodzenia zgodnego z Twoim projektem. Jeżeli planujesz zastosować przęsła pomyśl jaki element chciałbyś umieścić na słupek ogrodzenia. Słupek może być smukły kwadratowy bądź masywny i prostokątny, możesz też zastosować podmurówkę jako najprostszy słupek.

Jeżeli chcesz mieć prosty zabudowany murek możesz również skorzystać z wielu wariantów ułożenia. Przykładowe warianty ułożenia znajdują się na grafice obok.

Przemyśl też wysokość ogrodzenia. Każdy pustak ma 20
centymetrów wysokości. Najczęściej wybierana wysokość słupka to 160 cm lub 180 cm, natomiast wysokość podmurówki pod przęsło jest bardzo indywidualną kwestią. Możesz zastosować wyłącznie jeden rząd podmurówki lub zdecydować się nawet na metrową podstawę.

GRAulozenie

GRÅ

BRUNulozenie

BRUN

HVITulozenie

HVIT

MORKulozenie

MØRK

Wybierz swój wariant i pozwól żeby każdy powiedział WOW na widok Twojego ogrodzenia.

HURTOWNIA OGRODZEŃ