TARSO HURTOWNIA

Jak zamówić?

HURTOWNIA OGRODZEŃ

Zmierz dokładnie ogrodzenie

Skorzystaj z wolnej chwili i zmierz dokładnie swoje ogrodzenie, pomyśl gdzie chciałbyś mieć bramę wjazdową, a gdzie bramkę...może chciałbyś też zabudować śmietnik, albo rabatę? Przelicz dokładnie ilości pustaków oraz daszków.

Wybierz kolor ogrodzenia

Zazwyczaj to najdłuższy etap w procesie realizacji. Przejrzyj zakładkę „OGRODZENIA MODUŁOWE”. Gdy już wybierzesz kolor nie zapomnij skonsultować swojego wyboru z najbliższą osobą.

HURTOWNIA OGRODZEŃ

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz o obowiązkowe pola. W ciągu godziny otrzymasz wycenę dopasowaną do Twojego zamówienia. Wycena do niczego nie zobowiązuje.

HURTOWNIA OGRODZEŃ

Wyślij formularz

Wyślij formularz i... poznaj nas! Skontaktujemy się dzisiaj z Tobą w celu omówienia dalszych kroków realizacji. Dlatego gdy zobaczysz nieznany numer z końcówką 101 – odbierz, to my!

TARSO - HURTOWNIA OGRODZEŃ BETONOWYCH I KOSTKI BRUKOWEJ

Informacje o dostawie

Transport

Pustaki są odpowiednio przygotowywane do wysyłki. Towar jest zabezpieczony specjalną siatką na każdej warstwie oraz plastikowymi przekładkami. Z wierzchu owinięty jest folią stretch oraz paskami niwelując w ten sposób jakiekolwiek otarcia w dostawie.

Koszt transport

Możliwość wysyłki paletowej na terenie całego kraju. Koszt wysyłki palety wynosi 245 zł brutto. W ramach kosztu transport jest doliczony koszt bezzwrotnej palety. W praktyce każdy transport wyceniamy indywidualnie, ze względu na różne ilości i wielkości pustaków ogrodzeniowych.